San zatrzymał Motor!

• autor: IronMan83, 2014-06-09 08:09

San Hureczko - Motor Grochowce

0-0 (0-0)

SAN: S. Wojdyło - Gibczyński, Drapała, Ciciński żółta kartka, Szczęsny, Habaj, Hakało, Kwolik, Błażkowski, Ł. Wojdyło żółta kartka , A. Fedak

Sedziował: Paweł Pawlus (Dubiecko)

Galeria zdjęć

hureczko-0-0-grochowce-08-06-2014-5631140.jpg hureczko-0-0-grochowce-08-06-2014-5631141.jpg hureczko-0-0-grochowce-08-06-2014-5631142.jpg

Do ciekawego spotkania doszło w Hureczku w niedzielne upalne popołudnie. Miejscowy San podejmował na własnym boisku mający już V ligowy mandat Motor Grochowce. Pomimo wywalczonego wcześniej awansu nasz przeciwnik zjawił się w optymalnym składzie chcąc potwierdzić swoją dominację w lidze lecz piłkarze Sanu też mieli coś do udowodnienia mając w pamięci pechowy remis w rundzie jesiennej. Spotkanie zaczęło się od badania sił i próby przejęcia inicjatywy przez którąś ze stron, nasi piłkarze szczególnie uważnie przykładali się do gry w obronie na niewiele pozwalając przyjezdnym, przekątne piłki grane z obrony przez Strzałkowskiego albo były niecelne albo dobrze ustawieni obrońcy Sanu skutecznie je przecinali. Z kolei w ofensywie dobrze poczynali sobie Kwolik oraz indywidualnie kryty Fedak którzy dobrze wychodzi do prostopadłych piłek granych przez Habaja czy Wojdyłę. Wynik bezbramkowy po pierwszej połowie wydaje się być sprawiedliwy choć to piłkarze Sanu oddali więcej celnych strzałów a najbliżej zdobycia bramki był Wojdyło którego strzał z pięciu metrów instynktownie odbił bramkarz, natomiast Motor ani razu na poważnie nie zagroził bramce strzeżonej przez Seweryna. Druga połowa to ponowna próba zdominowania zawodów przez Motor lecz czy to indywidualne czy zespołowe akcje były skutecznie rozbijane. Bardzo dobrze w naszej grze funkcjonowało szybkie przejście z defensywy do ofensywy dzięki czemu coraz goręcej było pod bramką Grochowiec, najpierw dwu kronie Błażkowski  znalazł się w dogodnej sytuacji, chwilę później strzał Fedaka głową kapitalnie obronił bramkarz i mimo jeszcze kilku niezłych prób wynik do końca się nie zmienił. Pozostał lekki niedosyt bo to nasi piłkarze wypracowali sobie więcej klarownych sytuacji, lecz trzeba szanować ten punkt a także pogratulować drużynie z Grochowiec która była w przeciągu całego sezonu zdecydowanie najlepsza i zasłużenie zasili szeregi V ligowych drużyn, na pocieszenie zostaje fakt że jako jedyni w lidze nie pozwoliliśmy się ograć budowanej z rozmachem drużynie Motoru.

Zdjęcia ze strony https://www.facebook.com/motorgrochowce?fref=ts