Jedenasta sezonu 2013/2014!

• autor: IronMan83, 2014-07-02 19:53

Jedenastka sezonu według fan page A Klasa Gr Przemyśl

Zdjęcie: Jedenastka sezonu 2013 / 2014 A klasy !!! Wspólnymi siłami - czyli ja i jeden aktywny znajomy Piotr oraz grafik Michał, którzy przez cały sezon współpracowaliśmy ze sobą, wymieniali się swoimi poglądami, itp. postanowili zabawić się w

Jedenastka sezonu 2013 / 2014 A klasy !!!

Wspólnymi siłami - czyli ja i jeden aktywny znajomy Piotr oraz grafik Michał, którzy przez cały sezon współpracowaliśmy ze sobą, wymieniali się swoimi poglądami, itp. postanowili zabawić się w "ligowych ekspertów" i wybrać jedenastu zawodników podstawowego składu, siedmiu rezerwowych oraz trenera i rewelację sezonu, którzy ich zdaniem przez cały ligowy sezon zasłużyli sobie na tą nominację !

Naszą jedenastkę postanowiliśmy ustawić w systemie 1 - 4- 4 - 2. W zestawieniu znalazło się 5 zawodników Motoru Grochowce , 3 zawodników Sanu Hureczko, 3 zawodników Unii Fredropol, 2 zawodników Wiaru Huwniki i Fenixa Leszno oraz po jednym zawodniku Wiaru Krówniki, LKSu Batycze, Pogórza Duniecko i Bizonu Medyka.

Wszelkie wybory są naszymi wyborami i macie prawo się z nimi nie zgadzać.

BRAMKARZ: ŚLIŻ Mateusz (Wiar Huwniki) – przez cały sezon pewny punkt swojej drużyny. Jego pewne interwencje pozwoliły drużynie z Huwnik na pewne utrzymanie się w lidze.

PRAWY OBROŃCA: KURYLAK Mateusz (Motor Grochowce) – jeden z wartościowych zawodników w drużynie Artura Strzałkowskiego, na którego zawsze można liczyć. Pewny w swoich interwencjach i aktywny w ataku swojej drużyny. W następnym sezonie może zostać wybrany do 11-stki Ligi Okręgowej.

ŚRODKOWY OBROŃCA: MACH Marcin (Bizon Medyka) – w przerwie zimowej postanowił zamienić barwy Grochowiec na barwy Medyki , w której został grającym trenerem i podporą defensywy Bizonu co pokazała runda wiosenna w wykonaniu jego drużyny.

ŚRODKOWY OBROŃCA: SZCZĘSNY Adam (San Hureczko) – pewny punkt swojej drużyny. Solidny w obronie i skuteczny w ataku. Kolejny solidny sezon w wykonaniu tego zawodnika.

LEWY OBROŃCA: STRZAŁKOWSKI Artur (Motor Grochowce) – w zespole z Grochowiec ustawiany w środku pola. U nas trener Strzałkowskiego występowałby na lewej obronie. Świetnie ułożona lewa noga i stały fragment gry z którego zdobył kilka bramek w tym sezonie. Dyrygent swojego zespołu. Co tu dużo mówić klasa sama w sobie.

PRAWY POMOCNIK: MIREK Bartłomiej (Wiar Krówniki) – wszechstronny zawodnik który w swojej drużynie w rundzie jesiennej grywał na lewej pomocy a w rundzie wiosennej na ataku. W naszym zestawieniu Bartłomiej występowałby na prawej stronie pomocy. Dobrze ułożona lewa noga i dobre umiejętności techniczne pozwoliły mu na zdobycie piętnastu bramek w tym sezonie.

ŚRODKOWY POMOCNIK: KŁYŻ Rafał (Unia Fredropol) – jego świetna forma pozwoliła ekipie z Fredropola na zajęcie 3 miejsca na koniec rozgrywek. Strzelec kilku ważnych bramek. Razem z Danielem Nienadowskim tworzyli jeden z najsilniejszych duetów w tej lidze.

ŚRODKOWY POMOCNIK: JABŁOŃSKI Mirosław (Motor Grochowce) – co tu by dużo mówić… Klasa i kultura na boisku! Najskuteczniejszy z pomocników. Jego boiskowe doświadczenie wyraźnie pomogło w osiągnięciu awansu Motoru do "V" ligi. Wielu hejterów uważa że to właśnie 39 letni Mirosław Jabłoński powinien być trenerem ekipy z Grochowiec.

LEWY POMOCNIK: HANASKO Piotr (Unia Fredropol) – świetny sezon tego zawodnika jak i całej drużyny Fredropola. Bardzo szybki i zwrotny zawodnik , którego nie jeden trener chciałby mieć w swoich szeregach.

NAPASTNIK: FOLWARSKI Kamil (Motor Grochowce) – w naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć króla strzelców A klasy. Efekt – rekordowe 42 bramki.

NAPASTNIK: GŁUSZKO Łukasz (Fenix Leszno) – kolejny dobry sezon tego zawodnika. Biorący na swoje barki grę zespołu. Niezwykle skuteczny (24 trafienia), w dodatku kapitan zespołu.

Ławka rezerowywch:

Wasyłeczko Piotr (UNIA Fredropol) – jego bramki i asysty pozwoliły Unii na zajęcie miejsca na podium.

Furtyk Adrian (MOTOR Grochowce) – wychowanek Czuwaju, mimo młodego wieku jeden z lepszych pomocników tej ligi. W następnym sezonie może być najlepszy w V lidze.

Szymkiewicz Piotr (POGÓRZE Dubiecko) – bardzo solidny skrzydłowy w zespole Pogórza. Najlepszy strzelec ekipy z Dubiecka - 15 bramek.

Gierczak Krzysztof III (WIAR Huwniki) – kolejny solidny sezon tego zawodnika. Trudny do upilnowania i potrafiący perfekcyjnie dograć piłkę do kolegów z drużyny.

Habaj Mariusz (SAN Hureczko) – lider drużyny z Hureczka , kolejny solidny sezon tego zawodnika.

Pasieka Adam (LKS Batycze) – dobra jesień tego zawodnika lecz na wiosnę grał przeciętnie jak i jego drużyna.

Gołąbiowski Mateusz (FENIX Leszno) – mimo młodego wieku jeden z lepszych napastników tej ligi.

autor: krystek42 2014-07-06 12:31:51

Profil krystek42 w Futbolowo granicastubno.futbolowo.pl/news,2429865, jedenastka-sezonu-2013-2014-.html - hmmm... Cóż za podobieństwo! Ktoś tu się na kimś wzorował i niemalże słowo w słowo przepisał... Porównajcie. Pozdrawiam.