Pewne zwycięstwo w derbach!

• autor: IronMan83, 2016-05-02 07:05

San Hureczko - LKS Bizon Medyka

2-0 (1-0)

• 1-0 bramka Szczęsny Adam (35')
  • 2-0 bramka Ślimak Patryk (55')

SAN: Wilma - Drapała, Wujek, Danielak, K. Szczęsny , A. Szczęsny ??ta kartka, Habaj, Hakało, Fedak, Partyka ??ta kartka zmiana (Krajewski. M 68'), Ślimak zmiana (Drozdów 78')

Pewne kolejne zwycięstwo zanotowali piłkarze Sanu ogrywając w derbowym pojedynku Bizon Medyka 2-0. Wynik spotkania mógł by sprawiać wrażenie, że zawody były dość wyrównane lecz nic bardziej mylnego to nasza drużyna miała przez 90 minut pełną kontrolę a wynik ani na moment nie był zagrożony. Mimo problemów kadrowych (Mierzwa - kontuzja, Marciniak - kontuzja, Milanik - kartki, Ciciński - sprawy rodzinne) rozegraliśmy niezłe zawody w których zabrakło tylko większej skuteczności. Już w najbliższy wtorek kolejne spotkanie ligowe, tym razem czeka nas wyjazd do Fredropola na mecz z miejscową Unią. Warto wspomnieć, że nasza drużyna nigdy nie wygrała we Fredropolu! W sezonie 12/13 remisując z ówczesnym beniaminkiem 3-3 oraz doznając porażek w sezonie 13/14 3-0 oraz w sezonie 14/15 ulegając 1-0. Nasz rywal prezentuje bardzo nie równy poziom potrafi ogrywać wyżej notowanych rywali lub tak jak w ostatniej kolejce dostać lanie 5-0 od przeciętnie spisującego się Orła Torki. Jako lider wystąpimy w roli zdecydowanego faworyta lecz tak jak za każdym razem wszystko zweryfikuje boisko!