Na co stać SAN?!

• autor: IronMan83, 2016-08-01 15:06

W najbliższą niedzielę 07-08-2016 r. o godz. 17:00 na stadionie w Hureczku drużyna miejscowego Sanu zmierzy się w historycznym pojedynku na szczeblu ligi okręgowej z Sanoczanką Święte. Nasz niedzielny przeciwnik to solidny V ligowiec który już 2 rok z rzędu plasuje się w czołówce tabeli i to z pewnością Goście wystąpią w roli faworyta co nie zmienia faktu, że nasza drużyna zrobi wszystko by zdobyć historyczne punkty w "okręgówce".

Forma naszej drużyny jest wielką niewiadomą a jakby spojrzeć tylko na wyniki sparingów prezentuje się wręcz fatalnie lecz mimo tego widać że drużyna ma potencjał który miejmy nadzieję szybko pokaże bo czeka nas długa i wymagająca liga.

Największe kłopoty w okresie przygotowawczym mieliśmy z defensywą w praktycznie żadnym sparingu nie mogliśmy skorzystać z podstawowego bramkarza a  ostatnio kontuzji doznał podstawowy stoper Paweł Wujek. Jak wiadomo do drużyny dołączyli Paweł Kijanka z Dubiecka, Paweł Delikat z Polonii, oraz Grzegorz Kubas grający przed kontuzja w Wiązownicy, do drużyny najprawdopodobniej dołączy również bramkarz Łukasz Przybyszek grający ostatnio w  V ligowej Makovi Makowisko. W najbliższym czasie trener na pewno nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanych Marcina Wilmy, Mariusza Habaja i Pawła Wujka którym życzymy szybkiego powrotu na boisko!

San Hureczko - Sanoczanka Święte

07-08-2016 r. stadion w Hureczku

autor: ~anonim 2016-08-03 08:14:07

avatar to mecz jest w sobotę (06.07) czy niedzielę 07.07) bo na stronie sanoczanki jest 07.07

autor: ~kibic bogusław karaś 2016-08-07 11:24:01

avatar mam dziś ten mecz po przerwę naszego klubu san hureczko 5 ligi na własny boisku o godzinę 17.00
w niedzielę 07.08.2016r.życzymy powodzenia wygramy te mecz.

autor: ~Kaszyce 2016-08-08 21:25:41

avatar Chlopaki juz czekamy na mordobicie.Do nia'7

autor: ~xd 2016-08-08 21:37:07

avatar Mordobicie to wy jeszcze w Torkach dostaniecie :D

autor: ~Kibic Kaszyce 2016-08-09 13:55:07

avatar Jestem kibicem Kaszyc moge zapewnic ze nikt z Kaszyc tego nie pisze.A tak wogole to nie wiem po co ta cala napinka.Jakis pajac podpisuje sie pod Kaszyce i robi zamieszanie.Powodzenia w lidze i zycze utrzymania.

autor: ~mieszkaniec hureczka 2016-08-21 19:20:38

avatar wiecej strzalow z dystansu tak jak z skoloszowem i mniej gwiazdozenia z pilka do bramki nie wejdziecie, nie krzyczec na siebie i nie wypominac sobie bledow tylko kopac pilke